divider-white

מחלקת חיתוכים

אלומיניום, נירוסטה, נחושת, חומרים מרוכבים, זכוכית, שיש, או כל חומר אחר שתעלו על דעתכם, לישרלייזר יש פתרון לחיתוך כל חומר בכל צורה, בטכנולוגיות לייזר, פייבר, מים או ניקוב. מחלקת החיתוך שלנו מונה 20  עובדים, המפעילים 8 מכונות משוכללות, במיומנות ובמקצועיות הנדרשת להפקת התוצאות הטובות והמשתלמות ביותר עבור לקוחותינו.

לייזר

שיטת חיתוך בלייזר מאפשרת חיתוך מהיר ואיכותי של חומרים שונים, כאשר ההשפעות התרמיות על החומר הנחתך הן מזעריות. בין השאר, יתרונה הגדול הוא באפשרות הניצול המרבי של חומר הגלם באמצעות תכנון נבון (קינון, Nesting) של שילוב חלקים שונים באותו חומר גלם. רמת הדיוק האפשרי למיקום החיתוך נמדד במאיות מ"מ.

כיצד זה מתבצע?

המחולל שבמכונה יוצר קרן אור מרוכזת וקוהרנטית בהספקים גבוהים (עד 11KW), אשר מובלת באמצעות מערכת מראות אופטית ממוחשבת (CNC) אל ראש חיתוך המצויד בעדשה מרכזת ובגז עזר, כדי לבצע את הפעולה הנדרשת במיקום המדויק על שולחן העיבודים, המגיעים עד לגודל של 2,000×4,000 מ"מ. 

מים

חיתוך במים מאפשר חיתוך מהיר ומדויק (עד לרמה של מאיות המ"מ) של חומרים שונים, ללא השפעה תרמית על החומר הנחתך. השיטה מאפשרת ניצול מרבי של חומר הגלם בעזרת תכנון נבון של שילוב חלקים שונים באותו חומר גלם. שיטת העבודה בשני ראשי חיתוך מקבילים מקצרת את לוחות הזמנים ומאפשרת תמחור זול יחסית לביצוע עבודות בסדרות גדולות.

כיצד זה מתבצע?

ניקוב החומר מתבצע ע"י מכונות חיתוך בעזרת סילון מים מבוססות מחוללי לחץ גבוה עד רמה של 4000 bar. בסילון המים מוזרק חומר שחיקה אבקתי (Abrasive) המהווה, בעצם, את המשור המבצע את פעולת החיתוך (השחזה). סילון המים והחומר השוחק מוסעים באמצעות מערכת צינורות גמישים אל ראשי החיתוך הדינמיים והמקבילים שנמצאים על גשר XY (מערכת מיקום CNC) מעל שולחן העיבודים. שולחנות העיבוד מגיעים עד לגודל מרבי של 6,000×2,5000 מ"מ. כל שולחן כזה מצויד בשני ראשים מקבילים, אותם ניתן להפעיל לצורך קיצור לוחות זמנים.

 

ניקוב

מכונת ניקוב מופעלת בעזרת מנוע סרבו-הידראולי במהירות גבוהה, על מנת לספק חלקים חתוכים למידה בדיוק של עשירית המ"מ. היא מאפשרת חיתוך אלומיניום, ברזל ונירוסטה עד לעובי של 10 מ"מ. בנוסף, אנחנו מעמידים בפני לקוחותינו את האפשרות להתאמת כלים מיוחדים, אשר מקטינים את עלויות החיתוך ואת מחיר החלק הסופי.

עיבוד שבבי מדוייק

עיבוד שבבי מדויק מאפשר תכנון וייצור של פריטים בעלי גיאומטריות מיוחדות ופריטים שקשה לייצר באמצעות תהליכי ייצור אחרים. רמת הדיוק של המוצר המוגמר יכולה עד לאלפית המילימטר.

כיצד זה מתבצע?

בתהליך עיבוד שבבי מדויק מעבדים חומר גלם מתכתי לתצורה הרצויה, בעבר, עיבוד חומר הגלם במכונות ידניות (כמחרטות וכרסומות), אולם כיום, הוא נעשה באמצעות מכונות אוטומטיות ומשוכללות, המתחיל במחשבו של המהנדס/המתכנן ומסתיים במוצר המוגמר. לכל אורך התהליך תבוצע ביקורת בתהליך הייצור, על פי הגדרות ודרישותיו של הלקוח או הגדרות מהנדס האיכות, לכן, במפעל ישרלייזר פריטים נדגמים בצורה אקראית לבדיקה לאורך ייצור המנה.

מחלקת כיפוף

בתהליך הזיווד האלקטרוני, ישרלייזר מבצעת כיפופי מתכות לחלקים השונים של המוצר. במחלקת הכיפוף שלנו מועסקים כ-20 עובדים, הנעזרים לצורך כך במכונות ענק הפועלות בטכנולוגיות מתקדמות. ברשות ישרלייזר גם מכונות כיפוף גדולות מאד, המאפשרות לבצע כיפוף לפלטות וחלקי מתכת באורך של עד 4 מ' ובעוביים משתנים, על פי צרכי הלקוח. כל זה – במיומנות ובמקצועיות הנדרשות לצורך הפקת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו.

הנה מספר נתונים טכניים על מכונות הכיפוף שלנו:

  • כיפוף פחים מכל הסוגים – רגילים וקפיציים
  • עד ל-6 צירים למכונה
  • עובי פח לכיפוף עד 12 מ"מ
  • כיפוף עמוק עד 630 מ"מ בדיוקים גבוהים
  • כיפוף בלחיצה של עד 130 טון
  • אורך סכין כיפוף עד 3,200 מ"מ
  • אפשרות לביצוע הבלטות מיוחדות

מחלקת ריתוך

ישרלייזר ידועה בתעשייה בשל מגוון יכולות הריתוך המדויק שלה, זאת, מאחר וכל טכנאי הריתוך שלנו מוסמכים במגוון התקנים וההסמכות שמשמשים אותנו להרכבת מבנים מסובכים ביותר עם דרישות איכות מחמירות ביותר. במחלקת הריתוך שלנו יש כלי ריתוך, המתאימים לריתוך כל סוגי החומרים – אלומיניום, ברזל, פלדה, פלדת שריון וכן הלאה. אין זה משנה אם הצורך שלכם הוא בריתוך גיליון ברזל, צינור או ציוד לחדר נקי, לישרלייזר הכלים המתאימים, כדי לבצע את העבודה הנדרשת, תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים. את תהליך הריתוך, אנחנו מסיימים בביצוע בדיקות חדירות ואיטום. יכולותיהם של טכנאי הריתוך שלנו מועצמות על ידי רובוט הריתוך, שמשמש אותנו לביצוע עבודות ריתוך בכמויות גדולות, שמוודא שכל עבודה תצא זהה ובסטנדרט זהה לעבודה הקודמת. ישרלייזר מתמחה בכל סוגי הריתוכים הנדרשים, ביצעה בשנות פעילותה מבחר סוגי עבודות למגוון התעשיות השונות – הביטחון, התעופה, ההיי-טק, התעשייה, המסחר ותעשיית האלקטרוניקה.

מחלקת הרכבות

בשל יכולותיה המגוונות והטכנולוגיות הרבות בהן היא עושה שימוש, ישרלייזר מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות תכנון, עיצוב וייצור, כולל הרכבות אלקטרו-מכניות, המותאמות אישית לצרכי לקוחותיה. צוות התכנון האלקטרו-מכני שלנו הינו בעל שנות ניסיון רבות והבנה רחבה במגזרים שונים כתחומים הרפואי, התעשייתי, התקשורתי, הצבאי ועוד. ישרלייזר מתמחה בהנדסת ייצור, ומציעה מבחר שירותים ופתרונות הנדסיים העונים על צרכי לקוחותיה. שירותי התכנון ויצירת אבטיפוס של החברה חיוניים במעבר משלב הפיתוח לשלב הייצור, והמפעל של ישרלייזר כולל כלים, תוכנו ואמצעי בדיקה מתקדמים, המסייעים בתכנון ובייצור פתרונות אלקטרו-מכניים המותאמים ספציפית לצרכים והסטנדרטים הנדרשים.

הרכבות אלקטרו מכניות בישרלייזר

יכולותיה של ישרלייזר בתחום ההנדסה כוללות הנדסת חשמל, מכניקה ותכנות, תוך מתן שירותים בעיצוב וניתוב כבלים וכד'. צוות התכנון האלקטרו-מכני שלנו מעניק תמיכה מלאה בתהליך עיצוב המוצר ושרטוטי יצור, על פי צרכי הלקוח ודרישותיו בהתמקדות בבחינת שרטוטי הלקוח על מנת לוודא כי ההרכבה והייצור עונים לדרישות, הנדסה-לאחור של תכנון מוצר קיים וגם תכנון ופיתוח מוצר חדש.

מחזור חיי המוצר – מעיצוב לייצור

ישרלייזר לוקחת על עצמה את כל שלבי הפרויקט, החל משלב התכנון ועד לייצור המוצר המוגמר, החל משלב הרעיון, בו צוות התכנון האלקטרו-מכני שלנו מעניק תמיכה מלאה ללקוחותינו, וחולק איתם את הידע והניסיון רב-השנים של החברה בתחום. צוות המומחים של ישרלייזר נותן מענה גם לתכנונים מורכבים (כמו כבלים בהתאמה אישית וכד').

מטרתנו בישרלייזר היא לענות על צרכי לקוחותינו, תוך מתן שירות אישי לכל אורכו של הפרויקט. על מנת להשיג זאת, אנחנו תמיד קשובים ללקוחותינו על מנת למקד את הדרישות, ולפתח פתרון העונה לצרכיו הספציפיים של כל לקוח. מומחיותה של ישרלייזר בכל שלבי הייצור, מבטיחה ללקוחותיה את המוצרים הטובים ביותר, תוך עמידה ביעדי לוחות הזמנים ובמגבלות תקציביות של פרויקט.

מחלקת הנדסה

כשבאמתחתה עשרות שנות ניסיון וידע מקצועי עצום שנצבר במהלכן, ישרלייזר, באמצעות הצוות ההנדסי שלה, ערוכה ומוכנה לתכנן ולדאוג שהמוצר שמוגמר העוזב את מפעלנו יהיה ברמה הגבוהה ביותר.

הסינרגיה הקיימת בין צוותי ישרלייזר וברטל מוודאת שצוות מומחים בחומרים, בטכנולוגיות המיושמות במפעל ובפתרונות יצירתיים לבעיות מיוחדות, יטפלו בתוכניות שלכם ויישמו את הפתרונות הטובים ביותר, כשלרשותם תוכנות התיב"מ העדכניות, כלים לאופטימיזציה של נסטינג (לצורך צמצום עלות חומרי הגלם) וכלי תכנון והנדסה נוספים. זאת, תוך כדי שיפור מתמיד לתהליך הייצור ועזרה במתן הצעות לשיפור המוצר.

אנשי המקצוע שלנו מלווים כל פרויקט משלב התכנון והפיתוח של המוצר ועד לייצורו הסופי. הדבר כולל עיצוב משלב הרעיון, בניית מפרט הטכני, תיק ייצור ותהליכי העבודה ועד הליווי ההנדסי והטכני של כל מוצר ופרויקט, מציאת פתרונות הנדסיים יצירתיים לייצור מערכות מורכבות, מתן פתרונות הנדסיים (כולל לאתגרים שאינם סטנדרטיים), בניית אב-טיפוס לצורכי פיתוח והתרשמות לקוח ועוד. מטרתנו היא שיפור תהליכי הייצור, הורדת עלויות המוצר ומציאת פתרונות הנדסיים המתאימים לצורכי הלקוחות, בכל פרויקט ולכל לקוח.

divider-blue

צרו איתנו קשר