divider-white

פרופיל חברה

אנחנו, בישרלייזר, מתמחים בייצור מכלולים לתעשיות שונות ומגוונות, בין אם בתחום הצבאי ובין אם בתחום האזרחי. ייצורם של המכלולים מתבצע מפעלי החברה עד לרמה של TURNKEY והוא כולל טיפולי שטח, ציפויים, צבע והרכבות כאשר הדבר נדרש. כיצרנית OEM, ישרלייזר מספקת את המכלולים על פי דרישותיו הספציפיות של כל לקוח, כולל אריזת מוצרים לייצוא תחת מותג הלקוח, במקרים בהם מדובר בחברות יצואניות.

כמו כן, מתמחה ישרלייזר בפתרונות של ייצור זווד מכני לתעשייה, החל משלב האפיון המוצר הנדרש ללקוח (שלב המבוצע על ידי מהנדסי המכירות ואגף ההנדסה המקצועי של החברה) ועד להשלמת הזווד הרצוי ושליחתו היישר למחסני הלקוח. הפתרונות הרבים שישרלייזר לקחה חלק באפיונם, עיצובם וייצורם, פועלים כיום בתעשיות המגוונות ובכל רחבי ישראל.

הטכנולוגיות המודרניות העומדות לרשותנו (כחיתוך בלייזר, חיתוך במים, כיפוף פח בלחיצה, ליטושים, ריתוך וכד'), כמו גם המחלקות המקצועיות המיוחדות שלנו (למשל, אגף ריתוך מוסמך למגוון סוגי עבודות ומחלקת הרכבות ותיקה ומנוסה), מאפשרות לנו לספק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר, רווחיות ושביעות רצון של הלקוח לאורך זמן, בזמני אספקה מהירים ותוך עמידה בתנאי איכות מהמחמירים ביותר.

לעובדיה, מספקת ישרלייזר סביבת עבודה בטוחה, חדשנית, מעודדת התפתחות אישית ומקצועית. כמו כן, אנחנו מעודדים הפעלת תוכניות התפתחות אישית, ומקיימים ימי מעורבות בקהילה , תוך כדי שמירה על איכות הסביבה והקפדה על ידידותיות לסביבה.

ישרלייזר איננה שואפת רק להיות גורם משמעותי בתחום ייצור מכלולים לתעשייה, אלא חשה מחויבות לכל לקוח, לכל עובד וגם לסביבה בה היא מתפקדת.

קצת עלינו

1979 היתה שנה טובה לישראל:

באירוויזיון שהתקיים בירושלים, זכו גלי עטרי ולהקת חלב ודבש עם השיר "הללויה", הסכם השלום בין ישראל למצרים נחתם על ידי ראש ממשלת ישראל מנחם בגין, נשיא מצרים אנואר סאדאת ונשיא ארצות הברית ג'ימי קרטר, אוניה ישראלית ראשונה, צים "אשדוד", חוצה את תעלת סואץ, ובהאנגר קטן בקיבוץ רעים, עמדו שישה חברי הקיבוץ סביב מכונה לחיתוך בלייזר, שנקנתה מהטכניון. אמנם, התחלה הייתה צנועה, אבל עד מהרה, המכונה הבסיסית וששת המייסדים לא הצליחו לעמוד בעומסים שיצרה השמועה שעברה מפה לאוזן, ומכל קצוות הארץ זרמו ההזמנות. ישרלייזר, כך נקראה החברה הצעירה, נדרשה להתרחב, וכך עשתה – ב-1982, הצטרפו עשרה חברי קיבוץ נוספים וישרלייזר רכשה מכונה נוספת, משוכללת יותר.

מאז, הפכה החברה הקטנה לאחת החברות המובילות בתעשייה הישראלית, כשההתקדמות וההתפתחות דוחפות אותה קדימה כל הזמן. בשנת 2014 רכשה ישרלייזר את חברת ברטל , חברת זיווד מבת ים, על מנת לענות לצרכים רחבים ככל האפשר של לקוחותיה, וכיום, מפעל הייצור, המשתרע על פני שטח תפעולי של כ-9,000 מ"ר, מעסיק מעל ל-150 עובדים במחלקות המפעל המקצועיות השונות (הנדסה, הרכבת מכלולים, טכנולוגיות לייזר, סילון מים, חיתוך, כיפוף, ריתוך ועוד).

על לקוחות החברה נמנים מפעלים, ארגונים וחברות מהקו הראשון במשק הישראלי, כמו פלסן סאסא בע"מ, הצבא האמריקאי (בפרויקט הקשחה ומיגון לציוד בעיראק, בשנים 2007-2012), ג'ון דיר, משרד הביטחון והתעשיות הצבאיות והאווירית, קודאק, מוטורולה ועוד רבים וטובים. 

נגן וידאו

איכות

כשעובדים מול תעשיות מתקדמות, כפי שעושה ישרלייזר, בקרת איכות היא חלק מהצ'קליסט המתבקש, ולכן, מחלקת האיכות שלנו מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר. אין תחום בו בידי ישרלייזר אין יכולת לעבוד על פי התקנים המחמירים ביותר ובאמצעות בקרת התצורה הקפדנית ביותר הנדרשת לכל פרויקט בפניו היא ניצבת. היא מספקת תיעוד, מפרט ומסמכים נוספים, על פי בקשת הלקוח, על מנת שלא רק להשביע את רצונו של כל לקוח, אלא אף לסייע לו בעמידה בתקני הייצור ובקרת האיכות הנדרשים לו.

בין הסמכותיה של ישרלייזר:

  • AS9100-D
  • ISO9001

 

הלקוחות שלנו

divider-blue

אנו עומדים לשירותכם ונשמח לענות על כל שאלה